Konkurs na recenzję!

Konkurs na recenzję dobiegło końca! Zwyciężczyniami zostały Barbara Kawska i Antonina Titkow. Serdecznie gratulujemy!
Oto nagrodzone recenzje:

Książka „Blizny po ważce” była moją pierwszą książką Autorki po przeczytanym wcześniej „Mateczniku”.
Zaskoczyła mnie i oczarowała! W pewnym momencie poczułam się nią trochę zahipnotyzowana, nie dawała mi spokoju, wkradała się w moje myśli i jakby mówiła do mnie: „czytaj mnie, czytaj”.
Nie wiem, może to te ważki :). Najdziwniejsze jest to, że po jej skończeniu przypomina mi się co jakiś czas i odkrywam jej drugie dno, znaczenie.
Bardzo polecam!

Barbara, 38 lat

Tak bardzo pokochałam tę powieść, że z pewnością dzieje Nin i Amrena jeszcze przez dłuższy czas będą gościć w moich myślach.Co ja mam zrobić po skończeniu „Blizn po ważce”? Czekanie na kolejną książkę pani Agnieszki Grzelak (mam nadzieję, że jakaś powstanie!) chyba mnie zabije!

Antonina, 14 lat

Blizny.... Z czym Ci się kojarzą? Z bólem, strachem? A czy myślałeś kiedykolwiek jak by to było w ogóle nie odczuwać strachu? Wyobraź sobie. Żyć w świecie, w którym każdy, w większym lub mniejszym stopniu, jest poddany temu uczuciu, a Ty nie. Zupełnie. I to nie znaczy, że jesteś gruboskórny, zarozumiały lub obojętny. Nie. Mierzysz się z tym wszystkim co inni, ale inaczej. Jaki to może mieć wpływ na innych ludzi, na wydarzenia? Szczególnie jeśli dotyczy Cię osobliwa, nie dająca się po ludzku wyjaśnić tajemnica?...

Daj sobie szansę poznać i poczuć jak to jest! Zapraszamy Cię do świata, który... zaskoczy Cię niejeden raz :)